Komunikat o błędzie

Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior w _google_tag_status_check() (linia 321 z /usr/home/mmaruszewski/domains/klinika-apolonii.pl/public_html/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

“Gdy mi ciebie zabraknie”, czyli jakie konsekwencje może mieć utrata zębów.

Problem braku pojedynczego zęba lub większej ich liczby jest niestety rozpowszechniony. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele. Należą do nich przede wszystkim urazy zębów, wypadki, genetyczne braki różnych zębów (najczęściej dwójek lub piątek) czy też rozwinięta próchnica, która doprowadziła do zniszczenia zęba i wymaga on usunięcia, gdyż nie da się go w żaden sposób odbudować. Problem braków w uzębieniu może dotyczyć ludzi w każdym wieku.

Wpływ stanu jamy ustnej na organizm, czyli o efekcie motyla w naszym ciele

Słyszeliście zapewne o efekcie motyla? Jest to anegdota opowiadająca o owadzim trzepocie skrzydeł  wywołującym tajfun na drugim krańcu świata. Wprawdzie pierwszym skojarzeniem zawsze będą przysłowiowe motyle w brzuchu, ale kto wie? Może po dzisiejszej lekturze zaczniecie się zastanawiać czy jakiś uroczy owad nie zabłąkał się przypadkiem w innych rejonach naszego ciała powodując spustoszenie w jego dalekich zakątkach.