Komunikat o błędzie

Deprecated function: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior w _google_tag_status_check() (linia 321 z /usr/home/mmaruszewski/domains/klinika-apolonii.pl/public_html/sites/all/modules/google_tag/google_tag.module).

Aparat ortodontyczny samoligaturujący

Pacjenci, którzy zdecydowali się na leczenie ortodontyczne, stoją przed wyborem rodzaju aparatu, który zagości na ich zębach i będzie im towarzyszył przez cały czas leczenia. Dzisiaj przedstawimy jednego z kandydatów, czyli aparat samoligaturujący.

Założenie aparatu... Jak to ugryźć?

Prawdopodobnie było trochę pytań na początku. Może była to decyzja, która była poprzedzona latami wahania i wątpliwości, ale w końcu - stało się! „Biżuteria” na zębach już się pojawiła, odwrotu nie ma. Pytania mnożą się w zawrotnym tempie. Jak się teraz oswoić z nową sytuacją? Czy będzie bolało? Jak czyścić zęby? Czy wszystko mogę jeść? Czy coś może odpaść?

W tym artykule dowiesz się krótko i praktycznie o tym czego się spodziewać po założeniu aparatu, jak o niego dbać i jak nauczyć się z nim żyć.